سفارش تبلیغ
صبا ویژن

6 نکته در مورد تلگرام که باید بدانید

1. پیکربندی اعلان های سفارشی:

اگر می خواهید بدون نیاز به شروع برنامه ، بدانید چه کسی با شما بنویسد یا با شما تماس می گیرد ، باید از جالب ترین ترفندهای تلگرام استفاده کنید.

 

از منوی تنظیمات هر مخاطب برنامه ، باید به گزینه اعلان ها و صداها دسترسی داشته باشیم ، Customize را انتخاب کنید.

 

برای شخصی سازی اطلاعیه ها ، باید وارد گپ شخصی شویم که اعلان های ما می خواهیم آن را اصلاح کنیم و روی عکس شما کلیک کنیم در آنجا منویی باز خواهیم کرد که بتوانیم به آن اعلان ها و صداها برای آن مخاطب دسترسی پیدا کنیم.

 

ما می توانیم ارتعاشات (کوتاه ، طولانی ، غیرفعال کردن آنها و غیره) را تغییر دهیم ، تایبری که در هنگام نوشتن پیام جدید برای آن شخص به صدا در می آید ، چه اولویتی دارند (که تا زمانی که خودتان آنها را دور نریزید ، ناپدید نمی شوند). بعد از مدتی بصورت پیش فرض) و یکی از مفیدترین موارد برای اینکه بتوانید رنگ LED اعلان را شخصی سازی کنید (فقط در صورتی که تلفن هوشمند شما دارای اعلان های LED است).

https://web.telegram.org

2. بدون استفاده از شماره تلفن خود صحبت کنید:

شما می توانید با استفاده از "@" در مقابل کاربر ایجاد کنید ، همانطور که توییتر انجام می دهد تا کسی که می خواهد بدون داشتن شماره تلفن ما با ما چت کند. همچنین ، وقتی شخصی در گروه به ما اشاره می کند ، یک اعلان خاموش می شود.

 

3. گپ های مخفی که خود تخریب می شوند:

ممبر تلگرام آنچه به نظر می رسد ابزاری است که برای نماینده 007 طراحی شده است ، در واقع برای موقعیت های خاص که می خواهیم از پیام ارسال شده به گیرنده تا حد امکان محافظت کنیم ، مفید است.

 

از به اشتراک گذاردن گذرواژه ، شماره کارت اعتباری یا هر اطلاعات حساس دیگر گرفته تا چت هایی که به هر دلیل دیگر ما نمی خواهیم اثری از آن بگذاریم.

 

چگونه یک گپ مخفی را شروع کنیم؟ منو را نشان می دهیم (بالا سمت چپ) و گزینه "گپ مخفی جدید" را خواهیم دید. را فشار دهید و از ما می پرسید با چه تماسی می خواهیم مکالمه را شروع کنیم.

 

وقتی تأیید کنید ، یک گپ شخصی با ظاهر عادی باز خواهید کرد ، اما با چندین اخطار: استفاده از رمزگذاری نهایی تا انتها ، پیام ها هیچ اثری روی سرور نمی گذارد ، پیام ها قابل ارسال نیستند و می توان خود تخریب را فعال کرد.

 

و از طرف دیگر ، منطقی دیگری اضافه می کنیم: شما نمی توانید عکس بگیرید. اگر سعی کنید ، هشدار "شما نمی توانید صفحه را ضبط کنید. مسدود شده توسط سیاست امنیتی. "

 

خود تخریب چگونه کار می کند؟ به صورت پیش فرض در گپ های مخفی غیر فعال است ، بنابراین باید در صورت نیاز آن را به صورت دستی فعال کنید. در داخل گپ مخفی ، روی تصویر نمایه مخاطب کلیک کنید و گزینه های مختلف خود تخریب را مشاهده خواهید کرد: خاموش ، از 1 ثانیه و تا 1 هفته.

 

نکته مهم: زمان خود تخریب از لحظه ای که گیرنده پیام را می خواند شروع می شود ، نه از آنجایی که شما آن را ارسال کردید.

 

4. موتور جستجو gif یکپارچه:

تلگرام از gif ها پشتیبانی می کند ، که پویایی می کند و امکان بیان بیشتری در مکالمات فراهم می کند. برای تشویق استفاده از این قالب از تصاویر ، حتی قبل از اجرای توئیتر در شبکه های اجتماعی ، موتور جستجوی gif ها در چت ها گنجانده شده بود.

 

چگونه از آن استفاده کنیم؟ در Android: ضمیمه -> گالری -> یافتن GIF.

 

6. پیام ها را بدون اینکه آنلاین باشید ، بخوانید:

آیا می دانید بدون اینکه آنلاین شوید ، می توانید برخی پیام ها را در تلگرام بخوانید؟ استفاده از پیش نمایش پیام در اعلان ها می تواند هر کسی را پیدا کند که پیام را خوانده باشد یا خیر.

 

به سادگی در زمان دریافت آن ، اتصال داده یا Wi-Fi تلفن همراه را خاموش کنید ، Telegram را باز کرده و پیام را بخوانید. پس از اتمام ، برنامه را ببندید و شبکه را فعال کنید.

 

https://www.naijatechguide.com/2018/11/telegram-tips-tricks.html