سفارش تبلیغ
صبا ویژن

15 فوت و فن کوزه گری تلگرام

 

1. مدیریت دانلود Telegram Media را مدیریت کنید

 

تلگرام به شما امکان می دهد پرونده های رسانه ای را تا 1.5 گیگابایت ارسال و قبول کنید. فضای کافی برای پرونده های بزرگ ندارید؟ یا نمی خواهید عکس های مشترک را در گالری مشاهده کنید؟ غیرفعال یا غیرفعال کردن "ذخیره در گالری" و "AutoPlay GIF" بسیار آسان است!

 

Android: تنظیمات را باز کرده و روی "بارگیری خودکار رسانه" کلیک کنید.

آیفون: به تنظیمات تلفن بروید ، روی "حریم خصوصی" کلیک کنید و در "عکس" تلگرام را غیرفعال کنید.

awkward?

telegram-message-preview

 

 

2. چت مخفی

 

آیا می خواهید از چت های شما اطمینان حاصل کنید؟ از این ویژگی شگفت انگیز استفاده کنید. پس از شروع یک جلسه مخفی ، دیگر لازم نیست نگران حریم خصوصی مکالمه باشید.

چت مخفی باعث می شود تا از رمزگذاری نهایی به پایان استفاده شود تا پیام فقط برای فرستنده و گیرنده قابل مشاهده باشد. فقط روی "پیام جدید" ضربه بزنید و "گپ مخفی جدید" را انتخاب کنید.

 

آیا در حین گپ زدن در گپ های مخفی نگران حریم خصوصی پیام هستید؟ این ویژگی برای شما وجود دارد. با استفاده از این ویژگی ، پیامهایی که در گپ مخفی ارسال کرده اید در مدت زمان تعیین شده توسط شما دچار تخریب می شوند. آیا می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید؟ فقط کافیست برنامه تلگرام را باز کرده و به شرح زیر انجام دهید:

 

Android: بر روی دکمه سه نقطه ضربه بزنید و تایمر خود تخریب را تنظیم کنید.

iPhone: روی نوار ورودی بر روی نماد تایمر ضربه بزنید و تایمر را تنظیم کنید.

اکنون ، به محض نمایش پیام در صفحه گیرنده ، تایمر شروع می شود. با پایان زمان سنج ، پیام از هر دو صفحه محو می شود.

 

از اسنپ چت استفاده کرده اید؟ یک ویژگی شبیه به آن وجود دارد. اگر تصویری از هر طرف گرفته شده باشد ، هر دو به فرستنده و گیرنده اطلاع داده می شوند.

 

4- آخرین مورد مشاهده شده از مخاطبین خاص را مخفی کنید

 

آیا از واتس اپ استفاده کرده اید؟ سپس باید با ایده پنهان کردن آخرین دیده شده آشنا شوید. همان گزینه در تلگرام مسنجر اما با گزینه پیشرفته است.

 

آیا می خواهید آخرین شخصی که فقط از یک شخص خاص دیده شده است را مخفی کنید؟ تلگرام به شما امکان می دهد یک مخاطب خاص را از دیدن آخرین بازدید خود مسدود کنید. به جای زمان دقیق ، آنها اصطلاحات "اخیراً" ، "طی یک هفته" یا "ظرف یک ماه" را خواهند دید.

 

این گزینه را در تنظیمات Telegram پیدا خواهید کرد. به حریم خصوصی و امنیت بروید. سپس بر روی "آخرین بار" کلیک کنید. در اینجا گزینه های "مخاطبین" ، "همه" و "هیچ کس" را دریافت خواهید کرد. شما همچنین می توانید استثنائات را اضافه کنید.

 

Same is the option in Telegram Messenger but with an advanced option.

telegram-messenger-tricks-last-seen-exception

 

5- قفل کد عبور را روی گپ های خود قرار دهید

 

آیا نسبت به گفتگوهای خود نگرانی از حریم خصوصی دارید؟ تلگرام شامل یک ویژگی داخلی برای قفل کردن چت ها به صورت بک کد است که دسترسی غیرمجاز به گپ های شما را محدود می کند.

 

برای تنظیم قفل کد عبور ، به سمت حریم خصوصی و امنیت در تنظیمات تلگرام حرکت کنید. کد عبور را باز کرده و آن را فعال کنید. کد عبور مورد نظر خود را وارد کنید.

 

شما حتی می توانید زمان را برای قفل کردن گپ های خود به طور خودکار هنگام پایان زمان تنظیم کنید.

 

6. پیش نمایش پیام را خاموش کنید

 

پیش نمایش پیام مفید است زیرا در صفحه قفل یا سایه اعلان ظاهر می شوند. اما اگر شخصی از تلفن ما استفاده می کند یا در نزدیکی آن است ، می تواند پیام های شخصی ما را نیز مشاهده کند. آیا این بی دست و پا نیست؟

 

خرید ممبر واقعی تلگرام